Podologia jest dziedziną kosmetologii ściśle powiązaną z medycyną. Zajmuje się leczeniem i profilaktyką schorzeń powstających w obrębie stóp i płytki paznokciowej. Z profesjonalnych zabiegów mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Nieprawidłowe obuwie, deformacja stóp, ich przeciążenia, obciążenia genetyczne oraz zmiany skórne, powodują dyskomfort i nierzadko przerastają możliwości domowej pielęgnacji. Najczęstszymi schorzeniami, z którymi zgłaszają się pacjenci są: nagniotki, modzele, wrastające paznokcie, zrogowacenie pięt, odciski, grzybica paznokci, pękające pięty.

Dzięki specjalistycznej wiedzy i możliwości korzystania z profesjonalnych urządzeń podologicznych, przeprowadzam zabiegi w zakresie skóry stóp i paznokci nie tylko przywracając atrakcyjny wygląd stóp moich Pacejntów i przynosząc znaczną ulgę w dolegliwościach bólowych ale i nierzadko umożliwiając im prawidłowy chód oraz normalne funkcjonowanie w życiu codziennym.

Skan20170725-4
Skan20170725-2
Skan20170725-3

Dane kontaktowe

 
GABINET PODOLOGICZNY
Jachowicza 30 A
(Za dawnym budynkiem "Solidarności" nieopodal salonu sukien ślubnych)
09-400 Płock
 
 
tel. 791-859-993
Możliwe wizyty w niedziele po uprzednim kontakcie telefonicznym.
 
 
Wszystkie prawa zastrzeżone © Podo Pedi || Projekt i wykonanie: HEDEA
Polityka plików cookies

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.